i-Commerce

Marketing, internet, e-commerce

Internet

Prześlij swoje zdjęcia z Facebooka do Zdjęć Google

Nadchodzi wsparcie dla większej liczby usług.
W ramach czegoś, co nazywa się Projektem Transferu Danych, Facebook stworzył narzędzie, które pozwala przesłać kopię zdjęć i filmów do Zdjęć Google. Jest dostępny na całym świecie dla każdego, kto ma konto na Facebooku i Google, pisze How To Geek.

Aby znaleźć to narzędzie, odwiedź komputerową wersję Facebooka na komputerze Mac lub komputerem z systemem Windows.
Naciśnij strzałkę w dół w prawym górnym rogu, wybierz Ustawienia i prywatność> Ustawienia i przejdź do informacji na Facebooku. Tutaj wybierz Prześlij kopię swoich zdjęć lub filmów. Gdy to zrobisz, zostaniesz poproszony o podanie hasła. Będziesz miał dostęp do samego narzędzia. Wybierz cel, aby rozpocząć transfer.
Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać rodzaj treści, którą chcesz przesłać, czy zdjęcia lub filmy. Nie można przenieść obu jednocześnie.
Następnie po kliknięciu Dalej musisz zalogować się do Zdjęć Google i zezwolić Facebookowi na przesłanie.
Następnie po prostu rozpocznij transfer i poczekaj. Może to zająć trochę czasu, w zależności od liczby zdjęć lub filmów do przesłania. Po zakończeniu otrzymasz powiadomienie na Facebooku i e-mailu.

Projekt transferu danych
Według The Verge projekt transferu danych powstał w 2018 roku jako współpraca Google, Facebook, Microsoft i Twitter w celu stworzenia lepszych narzędzi do udostępniania danych. Apple dołączył do projektu w 2019 roku. Kiedy Facebook chce dodać wsparcie dla innych usług w swoim narzędziu, nie jest pewne, ale stwierdzili, że są na to plany, pisze The Verge.