i-Commerce

Marketing, internet, e-commerce

Bez kategorii

Ochrona chmury Azure przy pomocy Microsoft Fusion Detection for Ransomware

Microsoft Fusion Detection for Ransomware ma za zadanie chronić chmurę Azure. Jak to robi? Czego używa? Wszystko dzięki uczeniu się maszynowemu sztucznej inteligencji. Microsoft mówi hakerom stop. Chmura obliczeniowa staje się coraz bardziej bezpieczna.

Sztuczna inteligencja od niedawna może uczyć się maszynowo. Firmy takie jak Microsoft już teraz wykorzystują tą nową funkcjonalność. Microsoft Fusion Detection for Ransomware ma chronić chmurę Azure za pomocą SI, jak podają biznesowe media będzie to standard.

Oprogramowanie to ma szybko wykrywać niebezpieczne zagrożenia wirusowe, które mogłyby zaszkodzić chmurze Azure. Dzięki temu użytkownicy Azure będą mogli czuć się bezpieczniej. Hakerzy mają o czym myśleć, ponieważ rozpracowanie działania usługi chroniącej Azure, będzie ich najbliższym wyzwaniem na wiele lat.

Chmura Azure może być spokojna, zastosowanie Microsoft Fusion Detection for Ransomware nie jest trudne, a przeciwdziała najpopularniejszym atakom kierowanym na chmurę obliczeniową. Nie będzie już problemów z kradzieżą danych czy hakowaniem systemów operacyjnych przypisanych do chmury Azure. Użytkownicy mogą swobodnie dodawać pliki i łączyć swoje konta ze znajomymi, oddalonymi nawet o tysiące kilometrów.


Interesuje Cię temat ochrony danych osobowych? Zobacz na blogu: Ochrona danych osobowych w firmie. Procedura